فروش ملک در ترکیه

همانگونه که در بخش خرید ملک   اشاره گردید ملک در گروه  کالاهای سرمایه گذاری  طبقه بندی میشود و مالک ان باید بتواند هر زمانی که نیاز به سرمایه خود داشت با فروش ملک خود سرمایه گذاری  انجام شده و سود ان را بازیافت نماید .

اما قیمت گذاری ملک و فروش و دریافت وجه و امور مالیاتی مربوطه  در کشور خود فرد خود پروسه و چالشی خواهد بود تا چه رسد به اینکه این فرایند بخواهد در کشور خارجی با تفاوت گفتاری و قوانین املاک و  مالیاتی  خاص ان کشورانجام پذیرد .

یکی از دغدغه های اصلی ایرانیان صاحب ملک در ترکیه همواره این بوده و میباشد که اگر روزی تصمیم و یا نیاز به فروش ملک خود داشته باشند این پروسه به چه ترتیبی انجام خواهد شد ؛چرا که به صورت نرمال ملک خود را میبایست به دفاتر املاک یا واگذار و یا برای فروش به امانت بسپارند ؛ و اینکه آیا نحوه قیمت گذاری منصفانه خواهد بود ؟ آیا سو استفاده ای انجام خواهد شد ؟ آیا فروش بر طبق قوانین املاک انجام شده و در آینده بدهی مالیاتی وجود خواهد داشت ؟ و در نهایت مبلغ دریافت شده چگونه به کشور منتقل خواهد شد ؟ همه وهمه سوالاتی است با ابهامات فراوان !!

در این شرکت پیرامون ابهامات مذکور خدمات ویژه ای به مالکان  ایرانی محترم ملک در ترکیه ارایه میگردد ؛

بدین ترتیب که قبل از هر اقدامی توسط نرم افزار رسمی  و پیش رفته که توسط کارشناسان رسمی قیمت گذاری در ترکیه مورد استفاده قرار میگیرد و کمتر شرکتی توان استفاده از این نرم افزار را در ترکیه دارا میباشد ؛ملک مذکور و املاک مشابه در منطقه بررسی میدانی از جهت قیمت گذاری میشود و کمترین ؛بیشترین و منصفانه ترین قیمت ملک و منطقه مزبور استخراج میگردد ؛ بدنبال ان در سایت های معتبر فروش ملک که  بغیر از دفاتر رسمی فروش ملک سایر شرکتها  مکان بارگزاری آگهی در این سایتها را نخواهند داشت ؛ آگهی فروش ملک بر گذاری میگردد ؛ که در این هنگام فرد صاحب ملک میتواند جایگاه قیمت گذاری خود را بصورت شفاف در مقایسه با سایر املاک رویت  نماید؛ در این حال آگاهی مذکور عینا از طریق این سایت نیز برای رویت مشتریان محترم ایرانی بارگزاری میشود .

فروش-ملک-ترکیه-مالیات-ورگی-تاپو-استانبول-تابعیت-شهروندی-اقامت-

از آنجاکه اکثر مشتریان عزیز ما ایرانیان میباشند در نود درصد موارد فروشنده و خریدار ؛ خاصه در املاک با ارزش کمتر از دویست و پنجاه هزار دلار ( در قسمت های دیگر سایت توضیح داده شده برای اخذ تابعیتخرید ملک با هد اقل دویست و پنجاه هزار دلار و الزمان میبایست از اتباع ترک یا شرکت های ترک انجام پذیرد ) هر دو طرف ایرانی میباشند فلذا مشکل انتقال وجه المعامله نیز بدین ترتیب از میان برداشته میشود .

مواردمربوط به انتقال سند و قوانین مالیاتی مربوطه نیز از طرف وکلای رسمی این شرکت از نزدیک پیگیری شده و خریدار و فروشنده در نهایت راحتی و بدون هر گونه نگرانی مراحل نقل و انتقال سند را به انجام میرسانند .

در عین حال چنانچه مالک محترمی که قبلا با مشاوره و از طریق این شرکت خردید ملک نموده باشد از آنجا که ما همواره ملک های با قیمت ویژه و  مناسب را برای خرید به مشتریانمان توصیه مینامیم ؛ این گروه از مالکین محترم هر زمانی تصمیم به فروش داشته باشند؛ ملکشان بلافاصله  بدون هر گونه ضرر و زیانی از طرف این شرکت قابل خریداری خواهد بود .

در نهایت ما تمام تلاشمان را بکار خواهیم برد تا بتوانیم شرایط  زندگی زیبا و توام با آرامش برای شما فراهم نماییم .    

به بالای صفحه بازگردید