خرید ملک در ترکیه با ارزش بیش از دویست و پنجاه هزار دلار

طبق قوانین جاری ترکیه اتباع خارجی با خرید ملک یا مجموعه ای از املاک در ترکیه که ارزش مجموع املاک خریداری شده در ترکیه بیشتر از دویست و پنجاه هزار دلار باشد و تعهد به عدم فروش بمدت سه سال، بلافاصله پس از خرید ملک در ترکیه حق اخذ تابعیت و شهروندی کشور ترکیه را خواهند داشت.

بدین معنی که اتباع خارجی که در کشور ترکیه ملک یا املاکی با مجموع ارزش بیش از دویست و پنجاه هزار دلار خریداری نموده و متعهد شوند تا سه سال ملک مذکور را نخواهند فروخت، می توانند تابعیت با شهروندی ترکیه را اخذ و دارای پاسپورت ترکیه شوند.

شهروندی ترکیه علاوه بر خریدار ملک شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال خریدار ملک خواهد شد. به عبارتی فرد خارجی پس از خرید ملک در ترکیه با ارزش بیش از دویست و پنجاه هزار دلار علاوه بر خود فرد ؛ همسر و فرزندان زیر 18 سال  وی نیز از حق تابعیت و شهروندی ترکیه بهره مند خواهند شد.

با وجود اینکه شهروندی و تابعیت صادره دائمی می باشد ولی چنانچه فرد خارجی قبل از سه سال ملک خریداری نموده در ترکیه را به هر دلیلی تصمیم به فروش داشته باشد این امر میسر می باشد. لیکن تابعیت وی ابطال میگردد ولی پس از گذشت سه سال با فروش ملک خریداری شده در ترکیه، تابعیت ادامه خواهد داشت.

خرید-ملک -در-ترکیه-اخذ-تابعیت

اخذ تابعیت با خرید ملک در ترکیه 

اخذ-شهروندی-با-خرید-ملک-در-ترکیه

همچنین فرد خارجی می تواند در طول مدت سه سال ملک یا املاک با ارزش بیش از دویست و پنجاه هزار دلار خود را جایگزین نماید. بعبارتی تفسیر صحیح قانون به این شکل خواهد بود: ” فرد خارجی با تعهد به داشتن املاکی به ارزش حداقل دویست و پنجاه هزار دلار در کشور ترکیه بمدت سه سال، می تواند تابعیت ترکیه را هم خود فرد و هم همسر و فرزندان زیر 18 ساله اش داشته باشند.

متذکر می گردد برای اخذ تابعیت با خرید ملک به ارزش بیش از دویست و پنجاه هزار در کشور ترکیه کلیه مراحل خرید اعم از ارزش گذاری رسمی ملک، واریز وجه معامله به حساب خریدار، نقل و انتقال سند و بطور خلاصه کلیه مراحل می بایست بصورت قانونی و کاملا صحیح انجام شود، لذا به متقاضیان خرید ملک در ترکیه با ارزش بیش از دویست و پنجاه هزار دلار و اخذ تابعیت کشور ترکیه توصیه می نماییم مراحل مربوطه را حتما با مشاوره و زیر نظر وکیل  مجرب در این مورد به اجرا رسانند.

در ادامه در قسمت هزینه های خرید ملک در ترکیه در خصوص مراحل و هزینه های مربوط به خرید ملک در ترکیه با ارزش بیشتر از دویست و پنجاه هزار دلار توضیحات کاملی داده خواهد شد .

به افراد علاقه مند به خرید ملک در کشور ترکیه با ارزش بیش از 250.000 دلار و اخذ تابعیت و شهروندی کشور ترکیه توصیه مینماییم قبل از هر اقدامی برای خرید ملک در کشور ترکیه بخش هزینه های خرید ملک در کشور ترکیه این سایت را به دقت ملاحظه نمایند

به بالای صفحه بازگردید